Ema südantlõhestav pihtimus: armastan oma poega rohkem kui tütart...

 (4)
Ema südantlõhestav pihtimus: armastan oma poega rohkem kui tütart...
Pilt on illustreeriv.Foto: Pexels

"Olen neljaaastase tütre ja kaheaastase poja ema, kuid armastan poega rohkem kui tütart" vahendab The Guardian ühe ema muret

"Ma tean, et see on tegelikult emade seas üpris levinud, et üht last armastatakse rohkem kui teist, aga mind häirib väga, et ma ei suuda armastada oma tütart nii palju, nagu ta seda tegelikult väärib.

Kohe kindlasti ei saa ta minu käest nii palju armastust, nagu ta peaks saama. Muidugi tunnen ma tema suhtes armastust ja kiindumust, ma kaitsen teda igati ja soovin, et ta oleks õnnelik. Tema tervis ja heaolu on mulle sama tähtsad, nagu poja omad. Kuid miski on puudu, ja ma ei saa täpselt aru, mis... Ma ei tea, mis juhtus.

Kui tütreke sündis, läks mul aega mitu nädalat, et arendada temaga õiget emotsionaalset sidet. Kuid tema vennaga tekkis mul side kohe, kui sain ta peale sünnitust endale sülle. Mul on tunne, et need hetked olid otsustavad ja meie suhe on nüüd terve elu selline. Ma loodan väga, et ma eksin. Ma tunnen ennast nii süüdi. Mu tütar on imeline, lahke, intelligentne ja naljakas väike tüdruk keda ma tahan armastada, aga miski on nii valesti. See murrab mu südame.

Ma olen proovinud veeta oma tütrega kvaliteetaega üks-ühele, ma olen proovinud seda teha mitu korda nädalas. Me mõlemad naudime seda aega väga, aga see ei aita..."

Lugejad, mida teie sellele naisele soovitaksite?