Kuidas oma beebile täiuslikku mähet valida?


Kuidas oma beebile täiuslikku mähet valida?
Pampers

Hea mähe on imav, istub hästi jalas ja on mugav. Kõlab lihtsalt, eks? Kui olete kunagi supermarketi mähkmeriiuli ees seisnud, siis teate, et erinevaid mähkmeid on sama palju kui teie vastsündinul sõrmi ja varbaid. Kuid oma beebile täiusliku mähkme leidmine pole keeruline, kui teate, mida otsida.

Hea istuvus

Kõigepealt peaksite määrama oma beebi mähkme suuruse, mida mõõdetakse kaalu järgi. On kaks viisi teada saada, millal on vaja suuremaid mähkmeid kasutama hakata — teie beebi on kaalus juurde võtnud või mähkmed hakkavad lekkima. Suuremad mähkmed on võimelised rohkem väljaheited endasse imema.

Öised mähkmed

Peaksite ostma ka mähkmeid öiseks ajaks. Päevasel ajal peaksite oma beebil vahetama mähet iga kord, kui see märjaks saab ning pärast iga kakamist. Öösel kannab teie beebi ilmselt kauem ühte musta mähet.

Öised mähkmed hoiavad rohkem väljaheiteid endas kauem kui tavalised mähkmed.

Pehme, kuid imav mähe imab uriini kiirelt endasse, eemale beebi nahast, hoides naha kuivana ja hoides ära nahaärrituse.

Nõuandeid mähkmevahetuseks

  • Õnneliku beebi saladuseks on mähkmete vahetamise ajal tema tähelepanu mujale viimine! Laulge talle, andke talle mänguasi või tehke naljakaid nägusid. Võib ka aidata, kui ütlete lapsele kohe alguses, mida tegema hakkate.
  • Veenduge enne mähkmete vahetamist, et teil on niisked salvrätid ja puhas mähe käepärast. Pole midagi keerulisemat, kui üritada samal ajal vähkrevat kakast beebit paigal hoida ja niiskeid salvrätte otsida.

Allikas: pampers.com