Milline jultumus! Pisipoja ema on häiritud naabri käitumisest, kes ähvardab tema lapse peale kaevata kummalisel põhjusel

 (55)
Milline jultumus! Pisipoja ema on häiritud naabri käitumisest, kes ähvardab tema lapse peale kaevata kummalisel põhjusel
Foto: Shutterstock

Edinburghis elav ema kolis oma väikese pojaga uude kortermajja ja leidis ühel päeval oma ukselt kirja. Ta jõudis juba rõõmustada, et mõni naaber on jätnud talle tervituskirjakese, aga asi oli sellest kaugel, vahendab Mirror.

Allikas vahendab, et ema on lausa ekstreemselt vihane peale seda kui ta nägi, mis kirjakeses seisis. Nimelt oli üks naaber võtnud vaevaks kirjutada, et kui ta oma aasta ja neljakuuse poja kisamise ja karjumisega midagi ette ei võtta, kaebab naaber korteri omanikule.

"Ma arvasin, et mulle jäetakse armas tervituskiri, sest olin just veidi aega tagasi oma pojaga kolinud uude üürikorterisse, aga sellest oli küll asi kaugel. Kuidas saab keegi nii vihane olla väikese lapse peale?" oli ema mõistmatu.

Tundub, et naabril endal ei ole lastega olnud eriti kokkupuuteid ja ta ei tea, et sellises vanuses lapsed karjuvadki palju või väljendavad oma nõudmisi häälekalt.

Kirjas seisis konkreetselt: "Kui sa lubad oma lapsel segamatult joosta ja karjuda ööd ning päevad läbi, siis võetakse ühendust korteri omanikuga. Lapse tegevus tekitab suurt müra ja see on vastuvõetamatu."

Lugejad, mida peaks sellises olukorras tegema?