VIDEO | Geniaalne nipp või laste lollitamine? Üks ema näitab, mida ta oma lastele "maiustusena" serveerib

 (2)
VIDEO | Geniaalne nipp või laste lollitamine? Üks ema näitab, mida ta oma lastele "maiustusena" serveerib
Foto: Kuvatõmmis

See on kõigile teada, et lapsed armastavad maiustusi ja kui on ühel hetkel juba maitse suhu saanud, siis edaspidi nuiavad nad vanematelt muudkui veel ja veel suhkrurikkaid elamusi. Aga vanemad ei ole sellega muidugi päri.

Üks ema aga otsustas mängida oma pisikestele lastele väikest vingerpussi ja ta on täielikus hämmingus, et see päriselt toimibki. Nimelt avastas ta ühel hetkel, et tema lapsed ei armasta eriti vee joomist ja ta peab neid pidevalt sundima. Küll aga armastasid tema lapsed üle kõige jäätist.

Kaval naine pani need kaks asja kokku ja valmistas oma lastele uutmoodi jäätise, ehk pani lihtsalt tavalist vett jäätisevormidesse, lasi sel muutuda sügavkülmas jääks ja andis oma lastele.

Ja selgus üllatav tõsiasi — tema lapsed armastasid seda uutmoodi snäkki ja nõudsid veel juurdegi.

“See on uskumatu. Ma poleks arvanud, et nad õnge lähevad, aga tänu sellele nipile on meie majas suhkrutarbimine drastiliselt langenud.”

Mitmed emad kirjutasid, et see on tõesti geniaalne lahendus ja nad teevad seda nüüd ka oma kodudes. Kui lapsed nuiavad jäätist, annavad nad neile lihtsalt külmutatud vee pulga ja nad on sellega rahul.

“Ja mis selle nipi juures veel eriti hea on — kui seda “jäätist” maha tilgub, ei pea ma hiljem koristamisega vaeva nägema, sest see on lihtsalt vesi,” rõõmustas üks teine ema.

Seotud lood:

Allikas: Daily Mail

@erinbachman_

Introducing my kids favorite treat that they constantly beg for... WATER POPSICLES💀😭😂 ##momlife ##momsoftiktok ##parentlife ##tiktokmom

♬ LMFAO - sssniperwоlf000