VIDEO ja GALERII: Võtame õppust taanlastelt — nemad juba oskavad lastele seksist rääkida

 (8)

Taanlased on üsna vabameelne rahvas. See puudutab ka viisi, kuidas seal vanemad lastele seksist ja rasestumisest räägivad. Lapsed teavad juba varakult, kust nad tulnud on ja kuidas neid tehakse — miks peakski seda nende eest varjama?

Taani tittesid ei too kurg ja neid ei leita ka kapsalehe alt, vaid ema jääb isast rasedaks ja siis sünnitab beebi. Taanist pärit ja praegu Ameerikas elav Sara jagab Redditi suhtlusportaalis pilte Taani lasteraamatust, mis on ka inglise keelde tõlgitud. Naine räägib, et tema vanemad olid temaga alati väga vabameelsed. Kui ta esimest korda seksi ja laste saamise kohta küsis, rääkisid nad tütrele täpselt ära, kuidas asi käib, näidates kõrvale pilte just sellest raamatust.

Vaata pilte Taani autori Per Holm Knudseni raamatust SIIT! Videost näed, kuidas rasestumise ja lapse saamise protsess piltide abil täpselt lahti seletatakse.

Mõistagi on sellised pildid ameeriklastele veidi šokeerivamad kui meile, sest nende beebid tulevad puhtast armastusest ega vaja eostumiseks mingit füüsilist aktsiooni... Olgu, see on veidi liialdatud, aga ei saa eitada, et pisut rohkem puritaanlust, kui meie harjunud oleme, sealtpoolt maakera kostab.

Mida arvad sellest raamatust sina? Kas kasutaksid seda õppematerjalina oma laste seksuaalseks harimiseks?