VIDEO | Vahva kodutöö! Kärdla koolide õpilased, õpetajad ja lapsevanemad panid kokku koroonateemalise muusikapala

 (13)

Hirmu ei pea tundma me from Meedia Misjon on Vimeo.

Kärdla Põhikooli ja Hiiumaa Gümnaasiumi õpilased, õpetajad ja lapsevanemad tõestasid, et kuigi koolid on eriolukorra tõttu suletud, on võimalik jätkuvalt koos vahvaid asju korda saata. Selle tulemusena valmis distantsõppe lauluprojektina üks hirmu peletav muusikapala, mis meisse kõigisse positiivsust võiks süstida.

"Kusagil ängistava hirmu ja üleoleva hoolimatuse vahel on vastutusrikkus, mis teeb omalt poolt parima ja leiab isegi ahtaks muutunud argises rikkalikkult rõõmu," on kirjutatud Kärdla Põhikooli Facebooki lehele. "Tõestasime Kärdla koolide (Kärdla PK ja HIIG) õpilaste, õpetajate ja lapsevanematega, et eraldi saab ka koos asju teha."

Lisaks pildisolijatele on videos ka kaadritaguseid hääli, kes tahtsid varjule jääda.

Sinu koolis või tööl korraldatakse midagi sarnast? Anna sellest ka meile teada naistekas@delfi.ee ja rõõmustame koos!

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!