LAPSESUU EI VALETA | 6aastane poeg: emme, ma vaatan sind ja täiesti imelik...


LAPSESUU EI VALETA | 6aastane poeg: emme, ma vaatan sind ja täiesti imelik...
Foto: Shutterstock

Möödunud esmaspäeval lükkasime käima oma emadepäeva lugejamängu, mille raames palusime lugejatel saata lugusid seikadest, kui nende pisikesed põngerjad on öelnud midagi, mis on neid üllatanud või pisarateni naerma ajanud. Kaheksanda lapsevanema toredad lood on nüüd teie ees!

“Riietusin lapse ees. 6aastane poeg vaatab mõtlikult ja ütleb: “Emme, ma vaatan sind ja täiesti imelik — tagant oled sa nagu noor ja kui eest vaatan, siis oled nagu… kolmkümmend!"

Ega jah, mäletan isegi, kui kolmekümnesed mulle igivanad tundusid…

Veel üks lugu: 6aastane poeg läheb isaga õue. Mina jäin 3aastasega tuppa. Poiss tuleb veel ukselt tagasi ja käratab meile: “Meie läheme õue, sest MEIE oleme MEHED! Ja teie jääte koju sest… sest teil on teravad ninad!” Olime just eelmisel päeval arutanud, kuidas vanemal pojal on issi moodi ümar nina ja väiksemal emme moodi terav nina."

Kui soovid ka auhinnamängus osaleda, saada meile oma lugu naistekas@delfi.ee ja tea, et parima loo kirjutajale kingime Crocsiga koostöös ära jalatsid nii emale, isale kui ka lapsele. Nii on juba emadepäevaks kogu perel uued ja vahvad jalanõud jalas, sest loosimine toimub kolmapäeval, 8. mail.

Parimad lood avaldame!