LAPSESUU EI VALETA | Laps hõikab kõige piinlikumal hetkel: "Aitab küll, jätke juba jälgi!"

 (4)
LAPSESUU EI VALETA | Laps hõikab kõige piinlikumal hetkel: "Aitab küll, jätke juba jälgi!"
Photo by Glen . on Unsplash

Palusime oma lugejatel saata lugusid seikadest, kui nende pisikesed põngerjad on öelnud midagi, mis on neid üllatanud või pisarateni naerma ajanud. Lugejamäng on tänaseks lõppenud, aga vahvaid lugusid avaldame edasi!

Johan Everti (3aastane) vennas Ekke Ivar (6aastane) lõpetab lasteaeda. Lasteaia lõpupidu toimub Tallinna Botaanikaaia palmisaalis. Prantsuskeelse eralasteaia lapsed on ette valmistanud hiiglasliku kava. Kõik laulavad, tantsivad, loevad luuletusi, vastavad kasvatajate küsimustele. Möödub tund. Johan Evert ei pea enam vastu ja karjub üle saali:

"Aitab küll! Jätke juba jälgi!"

Ema-isa ehmuvad, kummarduvad poisi kohale ja räägivad sosinal midagi. Johan Evert näib maha rahunevat ja lapsevanemad ohkavad kergendatult. Umbes 10 minuti pärast kajab taas üle saali:

"Aitab küll! Jätke jälgi!"

Issi Indrek haarab poja sülle ja kõnnib vaikselt saalist välja. Mõne aja pärast on ta rahunenud poisiga tagasi ja mõlemad istuvad. Vaevalt on aga Johan Everti tagumik pinki puudutanud ja silmad esinevaid lapsi ja kasvatajaid silmanud, kui ta meeleheitlikult hõikab:

"Lõpetage äla! Jätke jälgi!"

Õnneks ongi pidu lõpusirgel.

Kas ka sinu laps on midagi sarnast öelnud? Jaga seda meiega ka, kirjutades naistekas@delfi.ee ja saame koos naerda! Parimad lood avaldame.