LAPSESUU EI VALETA | "Noh, vanema, kas sa loed mulle muinasjuttu ka või ajad niisama kägu?"

Viimane päev osalemiseks!
LAPSESUU EI VALETA | "Noh, vanema, kas sa loed mulle muinasjuttu ka või ajad niisama kägu?"
Foto: Shutterstock

Täna saab veel viimast päeva osaleda meie emadepäeva lugejamängus, mille raames palusime lugejatel saata lugusid seikadest, kui nende pisikesed põngerjad on öelnud midagi, mis on neid üllatanud või pisarateni naerma ajanud. Veel ühe lapsevanema tore lugu on nüüd teie ees!

“3aastane lapselaps oli vanaema juures ja oli käes lõunaune aeg. Vanaema pidi tema kõrvale heitma, et talle raamatut lugeda. Otsis veel raamatut ja prille ja kui magamistuppa läks, oli lapselaps juba voodis, käed kukla all, jalg üle põlve ja küsis: “Noh, vanema, kas sa loed mulle muinasjuttu ka või ajad niisama kägu?”

Teine lugu veel: vanaema on ostnud 3aastasele lapselapsele uued dressipüksid ja annab need järjekordsel külaskäigul kätte.

Laps imestunult ja õnnelikult: “Mulle või? Päriselt või?” Ja peale väikest pausi: “Kas sa teed nalja või?“" — E.

Kui soovid ka auhinnamängus osaleda, saada meile oma lugu naistekas@delfi.ee ja tea, et parima loo kirjutajale kingime Crocsiga koostöös ära jalatsid nii emale, isale kui ka lapsele. Nii on juba emadepäevaks kogu perel uued ja vahvad jalanõud jalas, sest loosimine toimub juba tänase päeva lõpus!.

Kõik Naistekale saadetud lood osalevad loosimises! Parimaid lugusid avaldame ka peale auhinnamängu lõppu.