"Ega me vanaema siia jätta saa! Kaevame ta üles ja võtame ikka endaga koju kaasa." Ühe ema humoorikas lapsepõlvemälestus


"Ega me vanaema siia jätta saa! Kaevame ta üles ja võtame ikka endaga koju kaasa." Ühe ema humoorikas lapsepõlvemälestus
Foto: Jill Dimond/Unsplash

Naistekas on käimas emadepäeva jutukonkurss, mille raames palusime lugejatel kirjutada humoorikaid lugusid oma emadest või siis lihtsalt oma ema ilusate sõnadega kiita. Veel üks lugeja saatis meile oma vahva mälestuse:

"Kui mu ema oli väike tüdruk, umbes 6-aastane, läks ta oma vanema õega surnuaiale, et vanaema hauale lilli viia.

Istusid nad seal tükk aega, ema kuulas hoolega jutte oma vanaemast ning sellest, mida surm üldse tähendab ja mis pärast saab jne.

Lõpuks, kui oli aeg minema hakata, peatus ta järsku ja ütles õele: "Kuule, kuhu me nüüd õige läheme siis? Ega me vanaema siis siia jätta saa! Kaevame ta üles ja võtame ikka endaga koju kaasa. Ega ta siin elu lõpuni ka passida ei viitsi!"

Saabuval pühapäeval on käes emadepäev ja selle puhul loosime ühele õnnelikule emale välja MV Collection luksusliku kinkekomplekti tähtkuju käsitöö aroomiküünla, Chocolala emadepäevateemalise šokolaadikarbi ja Blummin kuni aasta säilivate punaste roosiõitega lillekarbi.

Mida võitmiseks tegema pead? Kirjuta meile naistekas@delfi.ee üks humoorikas ja tore lugu oma emast!