Naisteka spikker viimase hetke ostlejatele: mida isadepäeval kingituseks viia?

 (5)
Saapavabrik Samelin
Saapavabrik SamelinFoto: Hendrik Osula

Unustasid ära, et HOMME on isadepäev ja nüüd vaevled paanikas, et millega küll oma kallist papat üllatada? Ära muretse, Naistekas tuleb appi! Siin on sulle 10 viimase hetke kingiideed.

1. Kontserdi- või jalkapiletid

Elamuse kinkimine pakub rõõmu nii kingituse tegijale kui ka selle saajale. Miks mitte siis otsida üles oma kallile isale meeldiv muusik ja saata ta tema kontserdile või osta piletid mõne jalkamängu tribüünile?

2. Uued jalanõud

Mine talle külla, võta ta käevangu ja vea jalatsipoodi. Miks? Sest kindlasti on ta pikalt juba mõelnud, et peaks endale saabunud sügistalvise hooaja puhul mõned uued jalavarjud soetama. Tee seda nüüd tema eest!

3. Õhtusöök mõnes restoranis

Millal sa oma isaga viimati väljas käisid? No vot, nüüd on selleks viimane aeg! Vii ta välja, näiteks mõnda uude restorani. Veetke õhtu koos, meenutage vanu aegu ja rääkige praegusest elust. See on kindlasti mõnus õhtu nii sulle kui talle.

4. Spaavisiit

Ka mehed vajavad hellust, hoolitsust ja puhkust. Broneeri talle mõneks nädalavahetuseks kusagil spaas tuba ja massaaž. Ta on kindlasti tänulik!

5. Lemmiksportlase särk

Fännab ta Kanterit või on ta hoopis tulihingeline kossufanatt? Vutt-vutt spordipoodi, osta talle tema lemmiksportlase nimega särk, millega spordi vaadates tõelist fänlust harrastada.

Kui sul on veel häid ideid, siis jaga neid kommentaariumis!