145000 eurose auto reklaam sai tehtud 40 euro ja köögist leiduvate kuivainetega

 (7)
145000 eurose auto reklaam sai tehtud 40 euro ja köögist leiduvate kuivainetega
FotograafShutterstock

Mehhikos asuvas kuurortlinnas Cancunis elas üks väike poiss nimega Felix Hernandez, kelle fantaasiamaailm oli uskumatult elav. Ta sulges end tundide kaupa enda tuppa, et mängida enda leludega. Kuid tema mängud polnud tavalised. Ta ei kujutanud asju ette, vaid ta läks sammukese veel kaugemale ja kõik see, mida ta endale ette kujutas, ta oma pisikeste kätega ka lõi- autole lumerada loodi nisujahust. Kõrberajad maisijahust jne. Loomulikult ei olnud poisi vanemad ta hobide üle rõõmsad, sest segadus, mille selline mängimine jättis, oli tohutult tüütu.

Täna, 30 aastat hiljem, mees enam vanematelt luba küsima ei pea. Vastupidi, ta töötab nüüd kunstnikuna ja kasutab lapsepõlve hobist tulenevaid teadmisi ja fantaasiat, et luua hingematvaid ja realistlikke fotosid. Selleks kasutab ta täpse mõõtkavaga automudeleid ja nutikaid kaameranurki. Üks hiljutisi projekte oli Hernandezel Audi R8 klantspildid.

Selle asemel, et näha vaeva 145000 eurot maksva masinaga, tegi Hernandez vinge pildiseeria vähem, kui 40 eurot maksva mudelautoga. Selleks, et mudeliga tehtud fotod annaksid välja realistliku mulje, tuleb mõelda rohkema peale, kui ainult auto. Kõik peab olema õiges mõõtkavas. Isegi valgus. Tänapäeval saab suure töö ära teha järeltöötluses, kuid Hernandezt paelubki võimalus ja väljakutse teha nii palju kui võimalik juba pildistamise ajal, et järeltöötlusel võimalikult vähe lisada.

Seotud lood:

Siin on valik fotodest, kus on näha nii lõpptulemust, kui progressi.

Pilte tema teistest projektidest:

Allikad: www.mymodernmet.com ja www.boredpanda.com