Juba 5-10 aasta pärast saavad mehed hakata loomulikul teel oma lapsi imetama

 (67)
Rinnad võivad suureneda kuni B-korvini!
Juba 5-10 aasta pärast saavad mehed hakata loomulikul teel oma lapsi imetama
Unsplash / Jonas Kakaroto

Revolutsiooniline hormoonikomplekt annab meestele võimaluse rinnaga toita. See tähendab, et terve raseduse aja peab tulevane isa võtma tablette, et tal tekiksid piimakanalid. Leiutist pole veel inimeste peal katsetatud, ent selle looja Marie-Claire Springhami sõnul võib kõrvalmõju olla näiteks see, et mehe rinnad suurenevad B-korvini, vahendab Daily Mail.

“Ma ei näe põhjust, miks paarid ei peaks seda kasutama,” räägib Springham. “See võib tunduda esmapilgul kummaline, ent naised on hormoonidega oma keha muutnud juba ajast, mil leiutati rasestumisvastased pillid. Paljudel noortel emadel on raskusi rinnaga toitmisega, seega selle leiutise abil saab isa näidata oma toetust.”

Kuna mehe rinnad pole selleks otstarbeks loodud, on neil tarvis piima välja pumbata. Lisaks ei ole selge, kas nende toodetu on sama toitainerikas. Lisaks rindade suurenemisele võib olla ka teisi kõrvalmõjusid, näiteks puhitus, peavalu ja tujukõikumised. Pole veel selge, millal leiutist katsetama hakatakse, ent leidur Springham lubab: “See on vaid aja küsimus, tehnoloogia selleks on olemas. Järgmise viie kuni kümne aasta pärast on toode juba turul.”