VIDEO: Mida teha, kui laps on mutri enda sõrme pannud ja ei saa seda enam sealt kätte?

 (9)
VIDEO: Mida teha, kui laps on mutri enda sõrme pannud ja ei saa seda enam sealt kätte?

Internetis ringleb video Hiina poisist, kes lastele omaselt toppis oma sõrme sinna, kus see tegelikult üldse olema ei peaks. Sel korral siis oli ta oma sõrme otsa mutri libistanud ja selliselt, et see ise sealt maha ei tulnud.

Appi tuli aga terve brigaad Hiina päästjaid, kes kasutasid erinevaid viise, kuidas mutter sõrme otsast kätte saada. Prooviti niisama sikutamist, prooviti seebivett, aga kui sõrm on läinud paiste, siis sellised lähenemised tavaliselt toimida ei taha. Järgmiseks võeti ette tõsisemad meetodid ning mutter püüti suurte tangidega pooleks lõigata. Peale tangidega nüsimist kasutati ka rauasaage ja kui kõik see ei toiminud, siis võeti kasutusele salarelv- küünetangid. Kõikidele ootamatult ei olnud aga ka küünetangid efektiivne viis metalli lõikumiseks. Lõpuks peale suurt pingutust saadi poisi sõrm siiski vabaks ja endast täiesti väljas noorsand võis enda teo üle järgi mõtlema minna. Vaevalt, et ta seda kunagi uuesti proovib.

Kuid huvitav, kas selline lähenemine, nagu on näha allolevas videos, ei oleks antud situatsioonis efektiivne? Jõhv mutri alt läbi ja polegi muud kui libista see mutter maha.