Anu Välba: mitte kunagi pole saate tegemine olnud nii raske

 (28)
ANU VÄLBA
ANU VÄLBAFoto: Teet Malsroos, Õhtuleht

Värske Naisteleht rääkis tuntud ETV saatejuhtidega sellest, kuidas üldse on praeguses olukorras võimalik armastatud saated jätkuvalt eetris hoida ja nagu Marko Reikop väitis, siis: "Tööd on palju, aga see on väga raske."

"Ringvaatega" sama koridori peal töötav Anu Välba ütleb ausalt: «Mitte kunagi pole saate tegemine olnud nii raske, sest kogu elu käib läbi koroonafiltri ja kõik muutub nii kiiresti. Mis jääb meile pühapäeva hommikuks?"

Ta kaalus pikalt ja otsustas võtta uudiste tõsidusele vastupidise suuna. "Tahame pakkuda rõõmu, oleks ju nii … lihtne öelda," otsib ta sõnu. "Aga antud tingimusetes … jah, me tahame kanda optimismi."

Loe pikemalt intervjuud tuntud saatejuhtidega värskest Naistelehest.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!