Gwyneth Paltrow postitas sotsiaalmeediasse pildi, mida peaksid nägema kõik lahutatud lapsevanemad

 (58)
Gwyneth Paltrow postitas sotsiaalmeediasse pildi, mida peaksid nägema kõik lahutatud lapsevanemad
Foto: Jordan Strauss, AP

Gwyneth Paltrow lahutas mõned aastad tagasi oma abielu Coldplay laulja Chris Martiniga. Peres kasvab kaks alaealist last, Apple ja Moses, ning oma ühisavalduses teatasid Paltrow ja Martin toona, et kavatsevad anda endast parima, et lastel oleks hea ja turvaline lapsepõlv koos mõlema vanemaga. Selleks on nad tõesti vaeva näinud — pere on koos fotokaamerate ette jäänud erinevatel puhkusereisidel, jõuludel ja tänupühal.

Nüüd, kui Paltrow on teatanud oma kihlusest Brad Falchukiga ning Chris Martini kõrval on nähtud hulka erinevaid kaunitare, on selge, et lapsevanemaks olemist võtavad need kuulsused küll väga tõsiselt.

Nimelt paistab Paltrow postitatud hommikusöögifotolt, et Chris ja Brad saavad omavahel suurepäraselt läbi. Mis on ju lihtsalt suurepärane tõestus sellest, et lahkuminek ei pea olema vihane ja kibestunud. Bradil on eelmisest suhtest kaks last ning kärgperendus paistab nende puhul täiesti kenasti toimivat.

Sunday brunch #modernfamily

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

See seltskond näitab ehedalt, kuidas lahutus ei tähenda seda, et sa ei ole enam lapsevanem. Oled küll ja seda enam on oluline säilitada normaalseid suhteid kõikide pereliikmete ning nende “pluss ühega”.