Kristel Aaslaid figuuriga seotud ebakindlusest: vaadates pluss-suuruses modelle, kes kõik nii cool’ilt välja kannavad, mõtlen, miks ma ei ole endaga rahul

 (29)
Kristel Aaslaid
Kristel AaslaidFoto: Daisy Lappard, Ajakirjade Kirjastus

Kristel Aaslaid tunnistab värskest Anne & Stiilis, et nooruses Saaremaal elades käis ta tantsimas ja tegi iga päev trenni, mistõttu sai ta ka süüa seda, mida mujal juhatas, aga Tallinnasse kolides, kui tantsima enam ei jõudnud, aga söömisharjumused jäid samaks, hakkasid ka kilod lisanduma.

"Kilod tulid-tulid-tulid, kuni võtsin ennast kätte ja hakkasin treenima. Mida ma söön, ei ole eriti muutunud, lihtsalt portsjonid on väiksemad," tunnistab ta, lisades, et ta sooviks rohkem nabapluuse kanda. "Teiste seljas meeldivad need mulle iga­suguse keha puhul, aga endale on kõrgemad nõudmised. Vaadates pluss-suuruses modelle, kes kõik nii cool’ilt välja kannavad, mõtlen, miks ma ei ole rahul endaga neis riietes: savi ju, et väike punnu on ees? Praegu on Kardashiani kehakuju moes, aga otse vaadates mul ei lähe puusad niimoodi kurvikalt välja, vaid täiesti otse alla, aga tahaks puusa täiega ja Tuuli retse jalgu!”

Vaata fotot, millel ansambli Öed liikmed Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand riided seljast heidavad ning loe nende keha lugusid värskest juulikuu Anne & Stiilist.