Lembelaulik Karl Madis jagab õnneliku abielu nippe: naise kohus on lapsi kasvatada ja meest armastada!

 (57)
Karl Madis
Karl MadisFoto: Tiit Blaat

Saade “Avameelselt” külaliseks oli Karavani laulja Karl Madis. 55-aastane mees on oma elukogemusest teinud suhete kohta mitmeid järeldusi. Pikemalt loe Publikust: Solvunud Karl Madis süüdistab eksabikaasat: jäin abielus lõpuks kõigest ilma

Mida teha, et suhe kauaks õnnelikult püsima jääks?

Lembelaulik on siiralt veendunud, et naise õige koht on siiski kodus köögipliidi taga: “Naistel kipub olema palju ambitsiooni ja karjääritegemise tahtmist. Aga elu näitab, et karjäärinaistel ei lähe elus väga hästi. Mees tahab, et naine hoiaks lapsi ja meest ja on valmis selle nimel mägesid liigutama.”

Naiste iseloom on tänapäeval võrreldes varasemaga Madise kogemusel vägagi muutunud. "Nõukogudeaegse kasvatusega naised on hoopis teised kui praegu, hoopis teised. Käes on kogu aeg ees: ära tule, ära puutu, ära tee midagi! Nad (uue aja naised - toim.) julgevad pai teha ja öelda, et oled hea isa, vaatamata sellele, et endal last pole. Tegelikult on nii, et mees elab naise armastusest ja naine iseenda armastusest. See on tõde, ükskõik kuidas ei vaata, ikka jookseb nii kokku," sõnab Madis.

Hea lugeja, jaga kommentaariumis oma arvamust — kas naise koht on tõesti köögis pliidi taga või võivad õrnema soo esindajad siiski ka karjääri teha?