Näitleja Elisabet Reinsalu: kui kuulen mõnd naist rääkimas, kui nõme on ta mees, või tegemas etteheiteid, mõtlen: millal vaatasid teda nagu alguses?

 (32)
ELISABET REINSALU, ARDO REINSALU
ELISABET REINSALU, ARDO REINSALUFoto: Teet Malsroos, Õhtuleht

Elisabet Reinsalu (44) tõdeb oktoobrikuu Anne & Stiili kaaneloos, et teatud eluetappides on raske üles leida see kirg, mis kunagi tangot ehk suhet alustas.

“Kui kuulen mõnd naist rääkimas, kui nõme on ta mees, või tegemas muid etteheiteid, mõtlen: millal sa vaatasid teda nagu alguses?” küsib Elisabet. “Jah, teatud eluetappides on raske üles leida see kirg, mis kunagi tangot alustas. Tänapäeval vist ei imetleta paari , kes on koos aastast 1996. Pigem kiigatakse natuke kahetsevalt , et kas sa oled nii loll, et pole leidnud võimalust lahku minna. Suhteid võetakse kergekäelisemalt, moes on seriaalne monogaamia: kui ühega ei tulnud välja, siis proovin teise ja kolmandaga. Võib-olla me Ardoga tundumegi nagu muuseumi­eksponaadid. Aga küsimus on, mida sa ise tahad ja väärtustad. Mulle meeldib nii. Kolleeg ütles kord, et ta näeb minu ja Ardo vahel sidet, mis ei ole teeseldud.”

Loe pikemat intervjuud värskest Anne & Stiilist.