Näitleja Kersti Heinloo laste vaktsineerimisest: tundub absurdne toppida kehasse asju, mis võib-olla ei peaks seal olema

 (129)
KERSTI HEINLOO
KERSTI HEINLOOFoto: STANISLAV MOSHKOV, Õhtuleht

Näitleja Kersti Heinloo peab end lapsevanemaks, kes on “natukene metsa poole” ja ta ei taha elus pimesi järgida ühtki reeglid ega väljakujunenud seisukohta, vaid teeb iga teema endale põhjalikult selgeks, kirjutab värske aprillikuu ajakiri Eesti Naine.

Nii julgeb Kersti julgelt tunnistada ka seda, et ta on vaktsiinide vastane ning tema väiksem poeg pole saanud ühtki vaktsiini, kuid esimese lapse sündimise ajal oli ta veel noor ja mõjutatav ning lasi tookord beebile siiski ühe vaktsiini teha.

Kersti teeb valikuid, olles otsustanud loodusega võimalikult tasakaalus elada. “Jah, tarbin küll näiteks pakendatud tooteid, aga tundub absurdne toppida kehasse asju, mis võib-olla ei peaks seal olema. Ma ei eita kaugeltki lääne meditsiini ja olen turvaliste vaktsiinide poolt, aga midagi ei saa uskuda pimesi, tuleb olla kriitiline igasuguse info suhtes — natuke mõelda, lugeda, enne kui endale midagi sisse toppida,” usub ta.

Loe pikemat intervjuud Kerstiga aprillikuu ajakirjast Eesti Naine.