Tatjana Kosmõnina: mind on kutsutud mängima eelkõige venelast, aga venelane on seriaalikirjutajate meelest keegi, kes on elu hammasrataste vahele jäänud

 (17)
Naispeaosa auhind TATJAN KOSMÕNINA
Naispeaosa auhind TATJAN KOSMÕNINAFoto: ALDO LUUD, Õhtuleht

Hiljuti Eesti parima naisnäitleja tiitli pälvinud Tatjana Kosmõnina tunnistab värskes Naistelehes, et tegi oma elu suurima vea elluastumise ajal, kui ei läinud vaatamata tööpakkumistele mõnda Peterburi teartisse, vaid naasis kodumaale, Eestisse.

“Väga kahetsen, see oli mu elu suurim rumalus, sest ma olin noor ja loll ega adunud olukorda õigesti,” lausus näitleja. Nimelt selgus Tallinnas, et Vene teatri lavalaudadele Tanjat siiski ei vajata ja kuigi ta oli õppinud väga nimekate erialaõppejõudude käe all, jäi värske diplomeeritud noor näitlejanna tänavale ning tema sõnul oli virelemist palju.

Eestis on Tatjana osalenud vaid mõne seriaali episoodilises rollis ja loomulikult on nii prostituudi kui ka alkohooliku osad vastu võtnud. “Mind on kutsutud mängima eelkõige venelast, aga venelane on seriaalikirjutajate meelest keegi, kes on elu hammasrataste vahele jäänud,” möönab näitleja, tunnistades, et kord luges ta stsenaariumi ja lihtsalt nuttis.

Loe pikemat intervjuud Tatjanaga värskest Naistelehest.