28aastane naine: olen lakanud lootmast, et ma hea mehe ja õnne leian ning tunnen hoopis rõõmu, kui ka teistel sama halvasti läheb

 (24)
Räägi kaasa!
28aastane naine: olen lakanud lootmast, et ma hea mehe ja õnne leian ning tunnen hoopis rõõmu, kui ka teistel sama halvasti läheb
Foto: Lina Kivaka/Pexels

"Hakkasin mõtlema elu ja tuleviku peale ning pean tunnistama, et nii mõttetu tundub see eluke siin Eestis," avaldab üks 28aastane naine Naisteka foorumis.

"Mitte, et mujal parem oleks. Aga meest, kellega pere luua on pea võimatu leida, sest mehed lihtsalt ei taha suhet ega kohustusi. Paljudele, kellega olen suhelnud, meeldib lihtsalt erinevate naistega magada, kui neil selleks võimalus avaneb. Selle võimaluse suurendamiseks mängitakse loomulikult hoolivat ja truud meest, samal ajal ise selja taga teistega magades.

Mõtlesin siis üksikema elu peale, aga see on veel raskem koorem, eriti, kuna ma ei ole mingi kõrgepalgaline naine ja tundub täiesti võimatu üksi last kasvatada, veel enam, et enda kodu mul ka pole.

Olen lakanud lootmast, et mina ka hea mehe ja õnneliku elu saan, nüüd tunnen lihtsalt rõõmu, kui ka teistel sama sitasti läheb nagu minul.

Õigemini on meie elud siin maailmas ju kingitus ja minule osaks saanud kingitus pole nii lahe kui mõndade teiste oma. Nagu näha siis elu teeb ise ka normaalsed inimesed õelateks ja kibestunuteks."