Hämmeldunud naine küsib: mis seal sotsmeedias toimub? Lapsed müüvad paljastavaid pilte ja videosid ja see on täiesti normaalne?

 (86)
Lapsevanemad, rääkige kaasa!
Hämmeldunud naine küsib: mis seal sotsmeedias toimub? Lapsed müüvad paljastavaid pilte ja videosid ja see on täiesti normaalne?
Foto: Shutterstock

Mu tütar tuli üks päev koolist koju ja küsis mult, et kas tema tohiks ka natukene taskuraha teenida läbi sotsiaalmeedia. Minu küsimuse peale, et kuidas ta seda täpsemalt teha plaanib, näitas ta mulle oma sõbrannade pesupilte. Vabandust, misasja?!

Natukene uurisin ja sain selgeks, et praegu on väga popp noortel tüdrukutel riputada endast pesupilte Instagrami ning sealt kaudu suunata kõik rohkemast huvitujad edasi OnlyFansi, kus siis noored lasevad raha eest võhivõõrastel endast veelgi paljastavamaid pilte vaadata. Mõned lausa seksivat seal videotes, aga seda mu tütar teha ei plaaniks... No kuulge, minus tekitab õudu juba see, et ta mingisuguse siivutu rinnahoidjaga foto kuhugi üles laeb, rääkimata videotest või kannipiltidest.

Kas ma kõlan nüüd vanamoodsalt? Kas see ongi nüüd see kuulsus, mida noored naised jahivad ja peavadki jahtima? Kas seks on muutunud nüüd nii igapäevaseks teemaks, et mitte midagi enam häbenema ei pea? Ma tõesti ei mõista.

Ehk oskavad teised lapsevanemad kaasa rääkida? On teil selliseid kogemusi? Mina keelasin küll oma tütrel kõik seesuguse ära ja ütlesin, et kui tal ongi vaja raha, siis tulgu seda parem minult küsima.