“KÕIK mehed, ka tsiklimehed, ärimehed ja gootide poolt põlatud klubimehed eelistavad ainult ühte sorti naisi — beibesid!”

 (59)
“KÕIK mehed, ka tsiklimehed, ärimehed ja gootide poolt põlatud klubimehed eelistavad ainult ühte sorti naisi — beibesid!”
Foto: Emily Goodhart/Unsplash

Mõned nädalad tagasi avaldasime ühe gooti naise kurva kogemuse, kuidas võõra meesterahva kommentaar võis kogu päeva ära rikkuda. Selle peale kirjutas meile nüüd ka üks mees, kel tekkis vajadus teema kohta arvamust avaldada.

"Leian, et enamik neid massist eristujatest on enesehaletsejatest tähelepanu kerjajad," kirjutab ta. "Neile lihtsalt ei mahu pähe, et KÕIK mehed, ka tsiklimehed, ärimehed ja gootide poolt põlatud klubimehed eelistavad ainult ühte sorti naisi. Ja see naisetüüp on loomulikult beibe."

Beibed on lihtsalt niivõrd ilusad, loomulikud ja naiselikud, et iga tätoveeritud-augustatud mustas naiskoll lihtsalt ei sobigi ühegi mehe käevangu. Kahjuks aga need harakad ei saa ega vist hakkagi sellest oma arunatukesega aru saama ja siis kiruvad kõiki mehi ja muutuvad padufeministideks nag virginiawoolflased. Selle asemel aga võiks need kibestunud hinged vaadata peeglisse ja vahetada oma koledad riided värvide vastu ja alustada solaariumis ja rannas käimist.

Ning jah, gooti naised on koledamad kui keskmine Eesti beib! Kuna meie riigis vist on veel sõnavabadus, siis sel gootil ei ole mingit põhjust vinguda kibeda tõe üle."