Mees avaldab arvamust: ainuke asi, mis naistele üldse väärtust annab, on olla head emad meie järeltulevatele põlvedele

 (41)
Inimsuhted
LapsekärudFoto: Eero Vabamägi

Pühapäeval avaldasime ühe lastetu naise ausa ülestunnistuse, milles ta väidab, et temas tekitab õudu see, et kuskil on veel olemas inimesi, kes peavad teda seetõttu, et ta lapsi ei saa, halvemaks ja isekamaks naiseks. Uskumatu on aga see, et tõepoolest on veel jätkuvalt inimesi, kes arvavad, et naise kohustuseks ongi vaid lapsi toota ja tööd tegema nad üldse ei peakski. Siin on ühe mehe aus avaldus.

“Naised ei peaks ausalt üldse töötama, abikaasa peaksid suutma ainuüksi palgast üleval hoida oma peret, aga see mehhaanika on juba teine jutt,” alustab ta. “Naised ei saa lapsi, ülejäänud aborditakse ära ja siis imestavad, et iive langeb ja peab tooma Eestisse kirjaoskamatuid kolmandatest riikidest.

Ainuke asi, mis naistele üldse väärtust annab, on olla head emad meie järeltulevatele põlvedele. Naistele on pähe pandud idee, et koduperenaine on miskipärast halvem olla — no ei ole reaalne! Misjaoks me üldse elame ja töötame, kui meil tulevikku ei ole ja lihtsalt ära sureme? Mingi absurd on pähe pandud, et laste saamine ja koduperenaine olla on vähem väärikam kui töötav mees."