Mees pihib: mu naine arvab, et ma petan teda, sest mul ei teki temaga voodis olles erektsiooni

 (84)
Mees pihib: mu naine arvab, et ma petan teda, sest mul ei teki temaga voodis olles erektsiooni
Foto: James Barr/Unsplash

"Hakkab nagu asjaks minema, teeme erinevaid poose ja ühel hetkel mu erektsioon lihtsalt kaob. Ta arvab, et mul on keegi teine."

"Ma armastan oma naist väga, me oleme koos olnud kuus aastat, millest kaks abielus. Meil ei ole kunagi olnud vähese seksi probleemi, pigem tahab mu naine seda isegi rohkem, kui mina. Ma saan aru, et see on haruldus. Meie seksielu on muidu olnud suurepärane, ei taha küll kiidelda, aga ma oskan oma naisele kiiresti orgasme tekitada.

Viimased paar kuud on aga meie voodiellu tekkinud tume vari. Hakkab nagu asjaks minema, teeme erinevaid poose ja ühel hetkel mu erektsioon lihtsalt kaob. Ma ei saa isegi aru, millest. Mu naine on väga seksikas, tema vaatamine on üks erutavamiad asju, mida ma tean. Ta ei teinud alguses sellest numbrit ja pakkus, et ma olen lihtsalt väsinud.

Aga see ei ole nii. Ma tahan väga oma naisega seksida, aga mul lihtsalt ei tõusegi enam. Muidugi on ta nüüd lõpuks kahtlustama hakanud, et mul on keegi teine. Aga see ei ole nii. Ma ei suudaks ühtegi teist naist vaadata selle pilguga.

Võib-olla on see probleem mul peas kinni ja ma mõtlen üle, aga ma ei suuda ka kuidagi lõpetada."

Kas kellelgi on veel olnud sellist jama ja kuidas see lõpuks lahenes?