Mehel on vaestest naistest kõrini: ma pole mingi kõndiv rahakott, teenige ise!

 (458)
Avalda arvamust!
Mehel on vaestest naistest kõrini: ma pole mingi kõndiv rahakott, teenige ise!
Foto: Shutterstock

Naistekale kirjutas mees, kellel on kõrini mehe rahakoti peal elavatest naistest. Ta ei saa aru, kuidas on võimalik, et naised tahavad muidu meestega täiesti võrdsed olla, aga raha küsivad ikka mehelt, nii et silm ka ei pilgu.

Olen kõvasti tööd rabav 32aastane mees. Ma ei kavatse enne 30ndate eluaastate lõppu peret luua ja seega harrastan praegu selliseid kergemaid suhteid ja kogun raha tuleviku jaoks, et oleks oma tulevasele perele võimalik kõike pakkuda.

Paraku on naised, kellega olen tutvunud ja kohtamas käinud, osutunud väga rahamaiasteks. Nimelt nad isegi ei ürita ise maksta, kui söömas käime, rääkimata sellest, et nad vahel mulle kasvõi mingi kohvi vms välja teeks.

Vähemalt alguses tutvudes on mulle mulje jäänud, et need naised pole nii vaesed midagi — ikka on seljas firmariided ja välimusest on näha, et ilusalongides ka ikka käiakse. Aga ju need on siis mingite eelmiste meeste kinni makstud.

Võib-olla lihtsalt satun valede naiste peale… Ega ma neid ju mujalt ei oska otsida kui kusagilt peolt või baarist, tutvumissaitide usku ma ei ole. Kas tõesti väljas käivad ainult naised, kes näevad meest kui kõndivat rahakotti?

Mina igatahes selliste naistega enam suhteid ei soovi. Naised, teenige ise ja looge suhteid meestega võrdsetel alustel!