Naine kurdab: palusin mehel lõpetada teiste naiste piltide vahtimise, aga ta naeris mind välja

 (13)
Naine kurdab: palusin mehel lõpetada teiste naiste piltide vahtimise, aga ta naeris mind välja
Foto: Shutterstock

Meile kirjutas naine ühe murega, mis on tuttav paljudele — mees veedab palju aega sotsiaalmeedias ja mida muud ta seal ikka teeb, kui vaatab erinevate naiste pilte ja vajutab järjest südameid.

Ei teagi nüüd, kas ainult minu kallimal on selline ebameeldiv komme või milles asi on. Minu meelest kui suhtes ollakse, ei peaks enam Instagramis vastassoo esindajate piltidele südant vajutama, see jätab veidi sellise mulje, et oled veel saadaval.

Ma olen oma mehega kolm aastat koos olnud ja see halb harjumus on tal ikka veel. Mina lõpetasin igasuguste ilusate meeste jälgimise täiesti ära, kui me kokku läksime, et näidata talle, et pühendun ikka täiega. Tema aga on mulle öelnud, et mis on niisama vaatamises halba? Seda teevad kõik mehed ja naised saagu oma imelikest kompleksidest üle. Palusin tal lõpetada, aga ta naeris mu välja.

Päris ebaviisakas. Kas peaksin ka hakkama nüüd kiusu pärast ilusate jõusaalimeeste piltidele südameid panema või on mõni muu moodus, kuidas mu elukaaslane selle kombe lõpetaks?