Naine pihib: mu kallima perekond ei salli mind ja nad räägivad minust seljataga halvasti

 (34)
Anna nõu!
Naine pihib: mu kallima perekond ei salli mind ja nad räägivad minust seljataga halvasti
Foto: Juan Pablo Arenas/Pexels

Olen olnud oma kallimaga juba üle viie aasta suhtes ega mõista, mida ma olen valesti teinud, et tema perekond mind ei salli. Nad ei ole seda mulle kunagi selgitanud ja ka mu elukaaslane väidab, et ta ei tea, milles on probleem.

Jah, nad pole mulle kunagi otse näkku öelnud, et ma olen nõme beib, vaid suhtlevad minuga väga sõbralikult ja viisakalt, aga minuni on jõudnud info, et minu seljataga räägivad nad minust hoopis igasugust jura. Nii tema ema, õde, isa kui ka vend (viimaste puhul on eriti veider, sest mehed ju püüavad tavaliselt igasugusest draamast ja klatšist end eemale hoida).

Mu mehel on ka eksnaine, kes ei lase mind nende ühiste laste lähedalegi. Ta saab aga väga hästi läbi mu ämmaga ja olen saanud aru, et nad suhtlevad iga päev.

Kas võib siis olla, et neile meeldis see eelmine naine rohkem ja nad loodavad, et poeg läheb sellega kokku tagasi või on probleem ikkagi ainult minus endas? Proovin seda teemat pidevalt seedida, aga ei ole siiani päriselt mõistnud ja ka mu kallim ei oska midagi öelda. Mul pole võimalik üheltki ta pereliikmelt küsida ka.

Oskab keegi nõu anda?