Naine tõdeb: esimene asi, mis sotsiaalse isolatsiooniga ära kadus, oli seksiisu

 (27)
Naine tõdeb: esimene asi, mis sotsiaalse isolatsiooniga ära kadus, oli seksiisu
Foto: Shutterstock

Pean tõdema, et erinevalt paljudest, kes suudavad praeguse sotsiaalse isolatsiooni ajal olla tänulikud ja näha ka kogu asja positiivset külje, mina seda väga teha ei oska. Olen elu aeg olnud realist ja pigem on mul praegu raske oma emotsioonidega toime tulla. Aga ma püüan...

Aga oleme sõbrannadega siin ikka veebi teel lobisenud ja nad on pihtinud vestluse ajal, et nende seksielud on justkui uue hingemise saanud. Seksitakse nii hommikuti kui ka õhtuti, vahel ka lõunapauside ajal. Mina pean tunnistama: seks on praegu viimane millele ma mõtlen ja jalad on pigem kogu aeg risti. Ja mu abikaasa ka ei ole isegi üritanud ühtegi sammu teha, sest ka temal on praegu tavapärasest rohkem stressi.

Ma tahaksin küll. Loen siit Naistekastki erinevaid seksinippe ja poose ja mänge, aga hetkel on isu nii läinud. Lähen õhtul juba üsna vara magama ja ärkan hommikul ka väga-väga vara, hüppan voodist välja ja hakkan tegutsema.

Aga samas ma ei taha, et mu voodielu päris pikalt ka kannataks. Hakka või mingeid afrodisiakume võtma...

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!