Nõutu naine palub abi: mees keeldub minuga sünnitusele kaasa tulemast, arvates, et see on liiga rõve

 (63)
Nõutu naine palub abi: mees keeldub minuga sünnitusele kaasa tulemast, arvates, et see on liiga rõve
Foto: Arteida MjESHTRI/Unsplash

See on lihtsalt uskumatu! Mina olen varsti juba üheksa kuud meie last oma kõhus kandnud, kaalus palju juurde võtnund, elanud üle iiveldusi ja valuhooge ning tema ei suuda üheks päevaks ennast kokku võtta!

"Mul ei ole muidu oma mehele midagi ette heita. Ma olen hetkel kaheksa kuud rase. Arvan, et mu raseduseaeg on selline keskmine olnud, mul ei ole millegagi võrrelda, sest saan oma esimese lapse. Mees on olnud toetav, kannatanud ära kõik minu hormoonide kõikumised ja käinud ka öösiti poes, kui mul on tulnud väljakannatamatu hapukurgi isu.

Meil tuli sünnituse jutt teemaks paar kuud tagasi. Mees on nii toetav olnud, et ma ei näinud põhjust seda teemat varem üles võtta. Kuid ma sain suure üllatuse osaliseks! Ja mitte positiivses mõttes. Nimelt ütles mees täie tõsidusega, et tema küll sünnituse juures olla ei kavatse. Naine ju läheb katki ja veriseks ning tema tahab minuga veel tulevikus ka seksida.

Mul ei ole lihtsalt sõnu. Ma olen igalt poolt nii palju kuulnud, et sünnitus on mehe jaoks imeline kogemus, mida ta ei vahetaks mitte millegi vastu. Mul on ainult üks kuu aega, et teda ümber veenda."

Palun andke nõu: kuidas teha mehele selgeks, et ta peaks meie lapse sünni juures olema?