Pettunud mees: mõtlesin, et mu suhe purunes, sest petsin, aga aasta hiljem sain sotsiaalmeedia teel teada, et naine oli ka kõrvalt pannud

 (13)
Pettunud mees: mõtlesin, et mu suhe purunes, sest petsin, aga aasta hiljem sain sotsiaalmeedia teel teada, et naine oli ka kõrvalt pannud
Foto: Shutterstock

Kirjutan oma kirja, sest alustuseks tahan näidata, et ainult mehed ei ole suhtes patuoinad, kes petavad, ja ka seetõttu, et tõestada, kui kavalpead mõned naised ikka olla võivad.

Eelmise aasta kevadel läks mu aastatepikkune suhe katki. Olin oma naist petnud ja kuigi üritasime mõned kuud suhet lappida, siis ma ei suutnud talle enam otsa vaadata ja tema mind usaldada.

Lahkuminek oli inetu. Tunnistan, et ei käitunud just kõige paremini. Selle asemel, et asjad viisakalt läbi rääkida, otsustasin ta elust lihtsalt vaikselt kaduda. Võtsin vastu ühe tööotsa välismaal ja ütlesin talle lihtsalt, et kui paari kuu pärast tagasi tulen, siis vaatame, mis saab. Nii mina kui ka tema teadsime, et kui ma sinna välismaale lähen, siis ega me enam suhet ära ei lapi. Mu petmine oli ka toimunud välismaal töötades.

Natukene nagu lootsin, et kui korteriukse enda selja taga kinni lõin, siis sinna see jääb. Enam me ei suhtle. Ta oli selline üsna mõistlik naine ka ja ausalt öeldes enamasti ma ei saanudki aru, et mida ta mõtleb või kas talle see petmine üldse haiget tegi. Niisiis ma väga ei põdenud.

Aga olin just maandunud oma uude töökohta, kui sain talt pika kirja, milles ta mind sõna otseses mõttes täis sõimas. Noh, olgem ausad, suurema osa sellest olin ma ka ära teeninud, aga see tuli mulle üllatusena. Nii suure üllatusena, et ma ausalt öeldes ei vastanudki talle. Ta sai selle välja ja mida mul ikka öelda on?

Seotud lood:

Aga see selleks. Ma tundsin end tehtu pärast sitasti, aga ei osanud muud moodi seda suhet ka kuidagi lõpetada ja oli mis oli.

Kõige suurem üllatus tuli hoopis aasta lõpus, kui ta aastavahetuspeol oma uue kallimaga pildi üles laadis. Olin küla pealt kuulnud juba ammu, et tal sügisest kellegagi tõsisem suhe tekkis ja enne jõule olid nad leivad juba ühte kappi pannud. Tundus kiirustamisena, aga aastavahetusel sain aru, et vist ei olnudki.

Nimelt kirjutas ta sinna pildi alla, midagi stiilis, et "see, kellega sa veedad aastavahetuse, veedad sa terve aasta" ning vihjas, et oli selle mehega veetnud juba terve aasta.

Kes nüüd natukene mõtleb, saab aru, et ma ju kirjutasin, et meie suhe lõppes kevadel. Jah, mu petmine jäi umbes möödunud aasta jõuludesse ja see oli meil kõige keerulisem aeg suhtes, aga ma poleks iial osanud oodata, et ta sel ajal ise kõrvalt pani.

Ta süüdistas mind ja kahtlustas pidevalt, aga ise tegi kogu aeg sama. Kas sellised te naised oletegi?