Suurte jalgadega naine: kas minusugused peavadki mingeid jubedaid paate jalas kandma?!

 (47)
Suurte jalgadega naine: kas minusugused peavadki mingeid jubedaid paate jalas kandma?!
Suured kingadMorgueFile

Naistekale kirjutas neiu, kelle jalanumber on 42,5 ja kes enam ei tea, kas kingapoodides naerda või nutta — või hoopis karjuda.

Olen väga pikka kasvu naine — 184 sentimeetrit — ning mu jalanumber on 42 ja 43 vahel, oleneb mudelist. Käisin siis täna jälle poes, et leida endale ilusaid ja naiselikke kinniseid kevadkingi. Kingapoodidesse on vahepeal tekkinud sektsioonid, kus müüakse jalanõusid suurema jalanumbriga naistele. Aga kui ma lähemalt vaatasin, mida siis 42 ja 43 jalanumbriga naistele pakutakse, siis karjatasin mõttes “appi!”, sest need olid ikka tõelised friigikingad. Kui teha kingi nii suure jalaga naistele, võiks kasutada selliseid lõikeid, et jalad natuke väiksemad paistaks. Aga mulle näib, et disainerid on kasutanud teistsugust lähenemist — et kui juba, siis juba! Teeme mingid jubedad paadid valmis, et kõik saaksid naerda, kui keegi neid tänaval kannab. Mina küll ei teadnud, kas seal riiuli ääres naerda, nutta — või hoopis karjuda. Kui ma tahan paati osta, siis ma lähen ikka paadipoodi, aga kingapoest oleks väga tore ka midagi ilusat leida. Ausõna, varsti ma pean paljajalu käima hakkama, sest mitte midagi Eesti kingapoodidest minu jalale ei leia! Kas keegi oskab öelda, kust minusugune leiaks ilusaid ja naiselikke kingi?

Paljun kirjutage kommentaaridesse, kui te teate, kust saavad suurema jalanumbriga neiud osta jalanõusid, mis meenutaksid rohkem kinga kui paati?