AUHINNAMÄNG | Kirjuta meile naisest, kes on sind kõige rohkem inspireerinud ja võida väga luksuslik kingitus Filorgalt!


AUHINNAMÄNG | Kirjuta meile naisest, kes on sind kõige rohkem inspireerinud ja võida väga luksuslik kingitus Filorgalt!
Source: pixabay.com

Kes on see naine, kelle moodi sa tahaksid olla? Mis on temas sellist, mis sind innustab ja inspireerib? On need tema sõnad, teod või olek? Mille poolest erineb tema kõikidest teistest? On ta su ema, vanatädi, kolleeg, lapse õpetaja, sõbranna või keegi, keda oled näinud ainult kaugelt? Mida ta tegi või ütles, mis pani sind elule teise pilguga vaatama?

Kirjuta meile temast ja sellest, millega ta sulle eeskujuks on. Me tahame teada, mis on need väärtused ja omadused, mida naised teistes naistes hindavad ja ülimaks peavad ning jõulukuu on ju parim hetk selleks, et oma iidolitele kiitust avaldada ning neid heade sõnadega üllatada. Ja kindlasti ei ole see mäng mõeldud ainult naistele: mehed, me VÄGA ootame ka teie kirjakesi!

Auhinnaks loosime välja kaks komplekti tõelist luksust alles hiljuti Eesti turule tulnud, kuid mujal maaillmas revolutsiooni tegevalt Prantsuse brändilt Filorga. Komplekti kuuluvad Filorga Nutri Filler Lips täitev huulepalsam (väärtus 29 eurot) ning Filorga kahetoimeline Scrub & Mask (väärtus 55 eurot), mille ajakiri Marie Claire kuulutas möödunud aasta parimaks maskiks! Tutvu brändiga lähemalt nende Instagramis või Facebookis!

Saada oma lugu aadressile naistekas@delfi.ee, märgi pealkirjaks NAINE ja saada kiri teele hiljemalt pühapäeval, 16.detsembril. Auhinnad loosime välja esmaspäeval, 17.detsembril!