Meghan tähistab esimesi jõule kuningliku perekonnaga ning Harry keelas tal ühe asja tegemise rangelt ära!

 (13)
Meghan tähistab esimesi jõule kuningliku perekonnaga ning Harry keelas tal ühe asja tegemise rangelt ära!
Facebook / The Royal Family

Meghan, kes on on võitnud rahva südame, ent kuninglikku protokolli tihtipeale rikub, peab jõulude ajal end eriti hästi üleval pidada, kuivõrd veedab ühes Harry perekonnaga mitu head päeva. Selle valguses võttis prints nõuks oma kaasat juba kuu aega varem ühes aspektis hoiatada, vahendab Sunday Express.

Kuninglik perekond tähistab pühi traditsioonilisest Sandringhami majas Norfolkis, kus süüakse piduroogasid ja tehakse üksteisele pilakinke. Siiski on ka jõulude ajal kuningliku perekonna etikett üsna oluline. Niisiis hoiatas prints Harry Meghanit, et ta jumala eest üht asja ei teeks. Nimelt meeldib kuningannale esinemine. Ta teeb järele riigipäid ja muid tähtsaid inimesi, kellega on aasta jooksul kohtunud. Harry paluski kaasat, et too oma näitlemisoskust kasutusele ei võtaks ning vanaema varju ei jätaks.

Kuningliku perekonna töötajate sõnul on see kuninganna Elizabeth II lemmiktegevus pühade ajal ning prints Harry, kes alati oma kaasat kaitsta üritab, proovib Meghani esimesi jõule võimalikult lihtsaks teha. Üks abiline seletas, et Meghanil võib abi tõesti tarvis minna: “See on kohutavalt segane. Naljad ja kingitused on imalad, ent muu elu väga grandioosne, reegleid ei saa rikkuda ning see tihtipeale ajabki uustulnukad ärevusse.”