Südamlik lugu: vanaema ütleb ikka, et oma elu tuleb elada nii, et endal pärast piinlik poleks

 (8)
Auhinnamäng!
Südamlik lugu: vanaema ütleb ikka, et oma elu tuleb elada nii, et endal pärast piinlik poleks
Pixabay Source: pixabay.com

Naistekas on käimas auhinnamäng, kus auhinnaks on uhked Filorga kosmeetikumid! Me tahame kuulda lugusid teid inspireerinud naistest. Mis on temas sellist, mis sind innustab ja inspireerib? On need tema sõnad, teod või olek? Mida ta tegi või ütles, mis pani sind elule teise pilguga vaatama? Kristel kirjutas meile, kuidas Maire Aunaste üks lause tema elu muutis ja täna jagab Meeli lugu oma vanaemast.

Minu inspiratsioon on minu vanaema. Arvan, et tema on olnud see, kelle sõnad ja teod on minu elu kõige rohkem mõjutanud ning kellelt olen saanud kõige suuremat tuge.

Hoolimata oma üpris raskest ja keerulisest elusaatusest on vanaema suutnud alati säilitada väga optimistliku ellusuhtumise ning püüab igas asjas leida midagi head. Tema motoks on, et virisemine edasi ei vii ja halamisega maailma ei päästa ning ta on rõõmsalt, püstipäi ja alati naerulsui purjetanud läbi elu.

Tema on olnud see inimene, kelle poole olen alati saanud pöörduda, kui meel on kurb, elu ei ole läinud nii, nagu olen soovinud, mind on tabanud ootamatud halvad üllatused või lihtsalt on olnud vaja kedagi, kelle õlal end tühjaks nutta.

Vanaemal jätkub alati häid sõnu ja lahkust kõikide vastu. Ta on oma vanaemalikul moel hoolitsenud nii minu kui mu õe sõprade eest, saates neile tudengiaja näljaperioodil kartuleid või hapukurke, tal ei ole kunagi kahju loovutada üks kootud kinda- või sokipaar külmetavale abivajajale ning kodututele koertele on ta pannud toitu ja aidanud kodu leida.

Seotud lood:

Vanaema tegutseb alati kahe põhimõtte järgi, et elu läheb edasi ja ja et seda tuleb elada nii, et endal poleks pärast piinlik. Need põhimõtted on ta kõikidele oma järglastele edasi andnud ning me tunneme suurt rõõmu ja uhkust oma vanaema üle, kes on lihtsalt maailma parim!

Saada ka sina oma lugu ja võida auhind! Vaata lähemalt: Kirjuta meile naisest, kes on sind kõige rohkem inspireerinud ja võida väga luksuslik kingitus Filorgalt!