75 aastat abielus olnud paar paljastas oma kestva õnne saladuse: rohkelt tülitsemist teeb head!

 (33)
Pulm
PulmFoto: Tanel Meos

Joseph ja Sally Littlewood on armas vanapaar, kes kohtusid 81 aastat tagasi. Nende abielu on nüüdseks kestnud juba 75 aastat ja mõlema sõnul armastavad nad teineteist siiani tingimusteta.

Mis on nende kestva õnne saladuseks? 

Proua Littlewood annab kõigile värsketele abielupaaridele nõu: “Tülitsege palju, aga õppige nendest arusaamatustest ka üle saama. Liigne praadimine ja salatsemine ei tee head. Kui teil on ees pikk abielu, siis teil on ees ka palju tülisid. Lahendage need.” Vanapaar paneb noortele samuti südamele mitte liiga kiiresti kokku kolida — teineteise tundma õppimine on suhte puhul väga oluline.

Vältida tuleks ka igasuguseid kiireid pulmasid ning kihlusperiood olgu piisavalt pikk, et mees ja naine oma otsuses täiesti veendunud oleksid! Paaril on ka kaks last - tütar ja poeg. Neist esimene kommenteerib oma vanemate pikka abielu nõnda: "Muidugi on mu vanematel olnud perioode, kus emal saab isast nii villand, et ainuõige variant tundub olevat teda kingaga visata. Ja mu isa muutub ärevaks, kui mu ema nii rahutu on. Aga nad ei ole kunagi alla andnud ja see neid koos hoidnud ongi!"

Seega, õppige teineteist tundma, tülitsege palju ja leppige veel rohkem!

Allikas: Daily Mail

Hea lugeja, mida arvad sina? Mis on tõelise armastuse retseptiks?