Pettunud naine: kas jääda kokku või minna lahku? Oleme mehega pea 10 aastat koos olnud ja seda sõrmust ei tule ega tule

 (66)
Pettunud naine: kas jääda kokku või minna lahku? Oleme mehega pea 10 aastat koos olnud ja seda sõrmust ei tule ega tule
Foto: Shutterstock

Tean, et paljud võivad mind hulluks pidada, aga ma küsin ikkagi. Oleme mehega olnud koos pea kümme aastat (aastapäev on oktoobris) ja mul on selline tunne, et kui ta nüüd ka mulle abieluettepanekut ei tee, siis pean mõtlema, et kas ja kuidas üldse temaga koos edasi minna.

Kas me oleme läbi rääkinud, et me abiellume? Jah. Kas tema tahab ka abielluda? Jah. Kas ta teab, et ma ootan juba väga seda sõrmust? Jah. Aga no seda ei tule ega tule!

Mul on ausalt öeldes juba imelik. Enamik mu sõbrannasid on kas abielus või kihlunud ja kohe abiellumas. Nemad on olnud suhtes palju vähem aega kui meie. Mu mees teab, kui kurvaks see mind teeb, aga kord pole tal raha, kord vist mõistust...

Tean oma hinda ja tean, et teen ta õnnelikuks ja no tõesti ei saa aru, kuhu see sõrmus jääb! Ma olen talle kusjuures öelnud ka, et minu poolest võib see olla ka mingi 200-eurone kena sõrmus ilma uhke teemantita, aga ei, seda ei tule. Selle asemel kingib ta mulle sünnipäevaks heal juhul mingeid kõrvarõngaid ja käevõrusid, halvimal juhul ka aktiivsusmonitori! Maksavad need ju tihti sama palju ehk raha taha see asi jääda ei saa.

Mida teha?