Eestlanna paneb südamele: kiiresti ja ükskõik kellele oma süütuse ära andmine odav märk sinust endast

 (42)
Eestlanna paneb südamele: kiiresti ja ükskõik kellele oma süütuse ära andmine odav märk sinust endast
Foto: Shutterstock

Möödunud nädalal avaldasime kaheksa naise süütuse kaotamise lood ja kommentaariumisse kirjutas oma arvamuse sellel paljude naiste jaoks olulisel teemal ka üks eestlanna.

“Süütuse säilitamine on äge, sest miks peaks kulutama seda ühe suvalise tüübiga seksimisele. Miks ei saaks seda mälestust tehe eriliseks ja ära oodata see kindel mees, kes su juurde jääb ja temaga seda jagada? Miks peaks üldse pabistama, mis vanuses see süütus läheb?

Tean mitmeid abielupaare, kes hoidsid oma süütust teineteise jaoks ja abielludes jagasid seda ning neil on sellest hea mälestus, mis tegelikult tugevdab armastust üksteise vastu…

Asi on hoopis valikute küsimuses. Minu meelest on kiiresti ja ükskõik kellele oma süütuse ära andmine odav märk sinust endast, et oled nii lihtsameelne ja kärsitu.

Ütlen ka seda, et on ka mitte rikutud inimesi, kes kogu aeg vasakule ei mõtle ja pool noorust seksist ei patra, mõtle, tee, räägi.. On ka tähtsamaid asju teha ja üldse oskus ennast (oma pahesid) kontrollida tuleks ikka kasuks paljudele.

Arvata on, et siia tuleb palju kriitikat, sest ma olen teisiti mõtleja, aga minu jutus on iva. Mõtle sellele!”