Julge naine ei salga: ma teen oma mehele igal õhtul suuseksi! Kui ta õnneks on vaja vaid paar minutit tööd, siis miks mitte?

 (282)
Julge naine ei salga: ma teen oma mehele igal õhtul suuseksi! Kui ta õnneks on vaja vaid paar minutit tööd, siis miks mitte?
Foto: Adam Kontor/Pexels

Minu kodus on suuseks peaaegu igapäevane nähtus. Mu mees ei eelda seda ja ta pole kunagi tulnud oma väikemehega mu näo ette seda nõudma (siis ütleksin küll talle, et pistku see...), vaid igapäevane oraal on minu idee.

Ma ei tunne, et see on naisena mu kohustus või midagi, mida ma oma mehele võlgneks või ma üritaksin sellega talt midagi välja meelitada (ei, ta ei kanna mulle selle eest raha pangakontole). Mulle lihtsalt meeldib teda õnnelikuks teha ja suuseks on ju kindlasti üks kindel viis, kuidas seda saavutada. Tema armastab seda ja mina armastan teda — nii lihtne see ongi!

Kui sa oled oma mehele kunagi suuseksi teinud, siis vast ka tead, et see protsess on üsna kiire. Kui mu mehe õnnelikuks muutmiseks kulub vaid paar lihtsat minutit, siis miks mitte?

Ja ma ei soovi nüüd öelda kõigile naistele, et minge oma mehi imema, aga kui su mees näiteks jumaldab, et sa talle teleka ette võileibu viid, siis tee vähemalt sedagi? Üllata teda tassikese kohvi või tänasel kuumal päeval näiteks kuuspakiga, et ta näeks, et sa ta peale mõtled ja teda armastad, sest mine tea, äkki tunneb siis ka tema, et ta tahaks sinu heaks midagi ära teha? Meie suhe igal juhul on tänu sellele küll tugevam ja kirglikum.