Just see on parim kellaaeg seksimiseks, aga tõenäoliselt magad sa selle maha

 (18)
Just see on parim kellaaeg seksimiseks, aga tõenäoliselt magad sa selle maha
Foto: Tracey Hocking/Unsplash

Iga paari jaoks on seks midagi erilist, mida tehakse siis, kui selleks soovi on, aga enamik inimesi kipuvad seksima just õhtuti ja pimedas ruumis. Värske uuring aga soovitab sul nüüd äratuskell varasemaks panna, et seksimisest rohkem kasu oleks.

Uuringu jooksul jälgiti tuhandet inimest ja leiti, et parim aeg seksimiseks on kell 7:30 hommikul ehk keskmiselt 45 minutit pärast ärkamist. Avastati, et just sel kellaajal on inimestel kõige rohkem võhma ja et seksimisest saadud endorfiinid mõjuvad positiivselt kogu ülejäänud päeva.

See on täiesti loogiline, sest nii mitmedki eksperdid on väitnud, et parim asi, mida paarid saavad oma seksielu värskendamiseks teha, on seksida valgustatud ruumis.

Lisaks leiti uuringu käigus veel teatud tegevusteks parimaid aegu nagu näiteks koktelitamiseks on parim aeg kell 18:10, parim aeg magamaminekuks on 22:10 ja parim aeg vaimseteks tegevusteks on 09:45.

Kuigi tegelikult on parim aeg seksimisesks siis, kui sul selleks tuju on, võib hommikuseks olla väärt proovimist, et raputada pisut teie igapäevast rutiini ja ka päeva lõbusamalt alustada.

Allikas: INSIDER