Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Kui sa ikka veel pole dušiseksi proovinud, siis nüüd on tagumine aeg! 3 head poosi, mida katsetada

 (47)
Kui sa ikka veel pole dušiseksi proovinud, siis nüüd on tagumine aeg! 3 head poosi, mida katsetada
Foto: Shutterstock

Paljudel inimestel on duši all seksimise osas kahetised tunded - arvatakse, et see ei saa kuidagi mõnus olla ja osavad kardavad libisemist. Külmal ja kõledal talveperioodil võib duši all seksimine saada aga uueks lahutamatuks naudingute allikaks!

Poos, mis eeldab vanni olemasolu

Kui sinu duši all käik tähendab vanni minekut, oled sa õnnega koos. Pane üks oma jalg vanni ääre peale, nagu hakkaksid jalgu raseerima. Mees tuleb sinu ette, et te saaksite seksi ajal üksteisele meelalt silma vaadata. Kui mees on pikk, peab ta võib-olla natukene oma jalgu kõverdama, et ilusasti sinu sisse pääseda. Hoidke mõlemad ka igaks juhuks seinast kinni, sest vannis olev vesi on libisemisohtlik.

Muretsege endale spetsiaalne tool, et sa saaksid mehe otsas ratsutada

On olemas spetsiaalne tool, millega saab minna duši alla, et ennast pestes seal siis mõnusalt istuda. Kuid mugava pesemise asemel saab seda kasutada väga edukalt ka seksiks! Las mees sätib ennast mõnusalt sisse, hea oleks, kui ta toetaks seljaga vastu seina. Siis saad sina edukalt tema peale ronida ja mõnuga ratsutama hakata!

Koerapoos duši all

Neist kolmest kindlasti kõige lihtsam, eeldab ainult seda, et te mahute mehega ikka kahekesi normaalselt duši alla ära. Kummarda ettepoole, toeta käed vastu seina ja lase mehel siseneda. Eriti mõnus on, kui samal ajal niriseb teie peale parajalt kuum vesi.

Allikas: Cosmopolitan