Lugeja soovitus naistele, et seks oleks parem: tehke oma suu lahti ja rääkige, mis teile meeldib ja kuidas meeldib!

 (40)
Millest sa tegelikult magamistoas unistad?
Lugeja soovitus naistele, et seks oleks parem: tehke oma suu lahti ja rääkige, mis teile meeldib ja kuidas meeldib!
Foto: Pexels

Avaldasime hiljuti kaheksa reaalset põhjust, miks võib su voodielu olla kõigest keskpärane ja naine jääda alati midagi imelisemat igatsema. Selle peale kirjutas otsekohese soovituse naistele üks artikli kommentaator.

Seks baseerub siiski vastastikusel keemial, usaldusel ning kommunikatsioonil. Kui inimesed ei räägi omavahel sel teemal, ei usalda üksteist selles osas, ei saa ka rääkida mingist heast seksist.

Seda tavalist nühkimist ja ohkimist seejuures ei jätku just pikaks ajaks ja neid inimesi, kes pelgalt pilgust jalust nõrgaks võtavad, ei ole just palju ja õnn, kui elus üldse sellist kohtad, kelle puudutus ainuüksi värisema paneb. Armastus võib olla, aga kui seks ei klapi, ei kesta see nagunii pikalt ja ei saa tõsta kogu vastutust vaid mehe õlule, et tee nii ja naa — iga naine on individuaalne.

Tehke oma suu lahti ja rääkige, mis meeldib, kuidas meeldib — rääkige seksist avameelselt ja ega esimese korraga ei saagi kohe maksimaalset usaldust ka saavutada, see tuleb ajaga. Kui naine on meritäht voodis, on mehe pingutustest ka vähe kasu.

Seega, naised, esitame teile ühe väljakutse: avaldage kommentaariumis meile, mis teile tegelikult voodis teha meeldib ja millest te unistate?