Margus Vaheri seksitest: kui puudulikud on sinu suuseksi oskused tegelikult?

 (25)
Margus Vaher
Margus Vaher Foto: Karli Saul

Kirjanik Kadri Luik peab koos muusik Margus Vaheriga avameelseid vestlusõhtuid pealkirjaga “Mis tegelikult loeb?”, kus käsitletakse naiste ja meeste mõttemaailmale iseloomulikke omadusi ja erinevusi, vahendas Delfi Publik Õhtulehe artiklit.

“Mul on palju meessõpru, kellega tihti seksist räägime ja suurem osa neist väidab, et Eesti naised ei oska suuseksi teha. Vigu tegevaid naisi on kolme tüüpi — kanad, rehad ja tolmuimejad,” põrutab Kadri Luik ja seksistatistik Margus Vaher nõustub öeldes, et vaid umbes 20% naistest saab oraalseksiga hakkama.

Naisteka toimetus annab omalt poolt koolitaja Margus Vaherile ühe sooja soovituse — teinekord, kui voodipartneri tegevus ei meeldi, siis tasub talle seda ka öelda. Hea seks saab alguse usaldusest ja julgusest teineteisega rääkida. Head katsetamist, noored!

Kuna me ei tea, kui suur oli Marguse valim statistika tegemiseks, siis pakume ka omalt poolt võimaluse testida, millisesse veatüübi gruppi sina kuulud. Nii saame ehk lõpuks ometi selgema tulemuse, milliseid vigu kõige rohkem tehakse. Selgitame tõe ühiselt välja: