Masenduses naine: me pole oma mehega aasta aega seksinud — kas ainuke võimalus on võtta armuke?

 (82)
Masenduses naine: me pole oma mehega aasta aega seksinud — kas ainuke võimalus on võtta armuke?
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Naisteka foorumisse kirjutas oma suurest murest terve aasta ilma seksita elama pidanud naine, lootes, et ehk teadjamad oskavad talle nõu anda. Meie usume, et Naisteka lugejatel on kindlasti mõni soovitus varuks, mida sellises raskes olukorras ette võtta.

Meie suhe on kestnud kaks aastat. Olukord on pehmelt öeldes masendav.

Esimesel aastal oli kõik väga hästi — regulaarne seks ja ka kõik muu. Nüüd aga oleme elanud aasta aega ilma seksita. Olgu, ühe korra seksisime tegelikult puhkusel, aga see oli minu nurumisel. Olgu nii palju infoks öeldud, et mina olen 28 ja mees on 38. Me oleme korduvalt sellest probleemist omavahel rääkinud — mees puikleb teemast kõrvale, ütleb, et hetkel on rasked ajad.

Olgu, ma mõistan, et elus ei ole praegu kõige roosilisem aeg… No aga terve aasta ilma seksita? Kas mitte mehed ei ole tavaliselt need suured seksihuvilised? Müstika minu jaoks. Lähiajal läheme temaga psühholoogi juurde, et natukenegi selgust saada, aga mul ei ole sellesse väga usku, sest öelgu see kolmas inimene, mida tahab, inimene ei muutu sellest…

Ma tahan mõista, kas mul on veel mingid variandid peale armukese võtmise? Kas meesterahvas võib olla tõesti psüühiliselt nii läbi omadega, et puudub seksi vastu huvi aasta aega? Oleksin väga tänulik teie mõtete eest.

Allikas: Naisteka foorum