Mures mees: saan seksi ainult naise tingimustel, aga ka siis põikleb ta osavalt kõrvale

 (118)
Mures mees: saan seksi ainult naise tingimustel, aga ka siis põikleb ta osavalt kõrvale
Foto: Shutterstock

"Olen 28 aastane mees, mu naine on 29. Naine on hetkel kodus meie kahe väikese lapsega, ma saan aru, et ta on väsinud, aga seks võiks ju ikkagi vahel päevakorras olla," vahendab ühe mehe muret The Sun.

"On täiesti mõistetav, et naine on väsinud ja tüdinenud, sest ta on kolm aastat meie kahe väikese lapsega kodus olnud. Proovin igati abiks olla peale oma tööpäevi. Ma loomulikult ei mõtle, et peaksin oma abistamise eest seksi vastutasuks saama, aga mind teeb kurvaks, et naine üldse enam seksi ei taha.

Olen üritanud korraldada romantilisi nädalalõppe ilma lasteta, aga ka need ei toimi. Kallistame ja musitame, aga rohkemat naine ei taha. Viimasel ajal on ta välja pakkunud, et ma võiksin üritada olla rohkem spontaanne. Olen seda täiega üritanud! Nii umbes iga päev...

Kuid olen siis alati vastuseks saanud, et ta on ikkagi väsinud, või valutab tal pea, või ei ole tal ikkagi tuju. Olen täiesti nõutu. Spontaansus ka ei sobi. Varem pani naine paika tingimused, et tal on tuju seksiks ainult siis, kui lapsi pole läheduses. Olen ju korraldanud seksikaid nädalavahetusi! Need on väga toredad, aga õhtu edenedes ütleb ta ikka, et on toredast päevast nii väsinud või on muremõtted hõivanud ta pea.

Ei tea, mida teha, et naine hakkaks uuesti seksi tahtma. Olen enda arust juba kõike proovinud."

Lugejad, mis te sellele mehele soovitaksite?