Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Naised, pange nüüd tähele! 5 põhjust, miks tasuks armastada anaallelusid

 (31)
Sellest saavad kasu ka mehed!
Naised, pange nüüd tähele! 5 põhjust, miks tasuks armastada anaallelusid
Foto: Shutterstock

Seda me juba teame, et meeste eesnäärme stimuleerimiseks on ainult üks viis: anaalne. Seda võiks teha nii naudingute eesmärgil kui ka tervisemurede ennetamiseks. Sekslelude kuningriigi valitseja LELO andmetel pakub anaalne orgasm meestele lausa 33% võrra intensiivsemat naudingut! Aga naised, mis meie sellest saame?

Ennast hästi tundev naine saab oma G-punkti lausa peeglist vaadata ja uskuge mind, see asub vagiinas! Siiski, siiski, ei maksa unustada, et naised on võimelised kogema 7 erinevat tüüpi orgasmi ja nende hulgas on ka anaalorgasm. Uurisime natuke maad ja panime kirja 5 põhjust, miks võiksid naised nautida ja katsetada anaallelusid vahekorra ajal:

1. Naised on võimelised kogema anaalorgasmi.

Täpselt nii see ongi. PUNKT.

2. Anaaltapi kasutamine vahekorra ajal tekitab tunde kitsamast tupest.

Tihkemast tundest ja intensiivsemast hõõrdumisest lõikavad kasu mõlemad osapooled. Miks ei peaks see meile meeldima?

3. Oled unistanud, mis tunne oleks, kui sind hellitaks korraga kaks meest?

Enamik mehi ei taha sellest muidugi kuulda ja korraliku naisena ei luba sa sellisel olukorral väljaspool kodu tekkida. Samas ei suuda sa unustada mõtet, mis tunne see oleks. Anaaltapp vaginaalse vahekorra lisandina annab sulle sellest naudingust aimu, unistuste mehe võid salaja juurde mõelda… Ära unusta, et naise võime finišisse jõuda sõltub 50% füüsilisest stimulatsioonist ja 50% emotsionaalsetest teguritest. Ulakad mõtted viivad seitsmendasse taevasse!

Seotud lood:

4. Anaalpiirkonna hellitamine mõjutab kaudselt kliitorit…

Anaalpiirkonna hellitamine stimuleerib tänu ühistele närvidele kaudselt ka kliitorit, mistõttu kirelõõm levib üle keha kiiremini ja intensiivsemaid orgasme on kergem saavutada.

5. … ja ka G-punkti.

Lihtsustatult võttes on anaalpiirkond ja tupp eraldatud teineteisest vaid seinaga, mis peidab endas hulgaliselt närve. Stimuleerides seda seina mõjutame me samu närve, mis vastutavad G-punkti orgasmi ja selle tagajärjel tekkivate vaagnapõhjalihaste kokkutõmmete eest. Mida suurem stimulatsioon, seda intsensiivsem erutus ja kiirem tee seitsmendasse taevasse.

Igaühele ei meeldi anaalseks, ei peagi meeldima, kuigi põhjuseid sellele naudinguallikale võimaluse andmiseks on mitmeid. Lisaks eelnimetatutele on ka neid, kes tunnevad, et anaalseks lubab neil tunda end “paha tüdrukuna, sest nad teevad midagi keelatut”. Kuna anaalseks eeldab pikka ettevalmistust, eelmängu ja täielikku usaldust, et see oleks nauditav mõlemale osapoolele, siis on ka neid, kes naudivad seda suurema emotsionaalse läheduse eesmärgil.

Anaallelu sobib lisanaudingu saamiseks vahekorra ajal kanda nii naistel kui meestel.

Ulakat kevadet!

Allikas: Ulakas Kaunitar