5 märki, mis kinnitavad, et lahkuminek ei olnudki õige otsus

 (1)
5 märki, mis kinnitavad, et lahkuminek ei olnudki õige otsus
Foto: Ben White/Unsplash

Vahel on selgelt aru saada, et mõne paarikese puhul ei olegi muud võimalust kui lahku minna, sest suhe lihtsalt enam ei toimi. Kui aga see otsus on tehtud ühepoolselt või natukene uisapäisa, on sellel kurvad tagajärjed. Need märgid näitavad, et ehk oleksite ikkagi võinud uuesti proovida:

1. Sa igatsed nii väga neid väikeseid üllatusi, mida sa talle vahel tegid. Igatsed neid isegi rohkem kui üllatusi ja kingitusi, mida tema sulle tegi.

2. Sa igatsed isegi suhte halbu osi. Eks meil kõigil on halbu päevi, aga kui kallimal oli näiteks mõni omadus, mis sind kohutavalt häiris, ja ühel hetkel sa märkad, et igatsed isegi seda konkreetset omadust, siis see on ju ohumärk, et sa pole temast ikka veel üle saanud.

3. Sa mõtled iga päev, et see hetk nüüd siin ja praegu oleks täiuslik, kui sa vaid saaksid seda oma endise kallimaga jagada. Kogu aeg on tunne, nagu oleks midagi puudu.

4. Sa üritad igal võimalikul viisil oma eksile märku anda, et sa oled ikka veel olemas. Ja mitte ainult — sa tahad, et ta oleks sinu peale kade ja mõtleks sinust pidevalt.

5. Sa võrdled kõiki teisi inimesi nüüd oma eksiga ja sul ei saa küllalt mõttest, et ehk sa tõesti tegid vea ja lahkuminek oli kõige hullem asi, mis sinuga juhtuda võis.

Allikas: YourTango