Abielus eestlanna: sain kinnitust sellele, et olen armunud oma heasse sõbrasse. Tahaksin praegu armuvalust nutta...

 (40)
Abielus eestlanna: sain kinnitust sellele, et olen armunud oma heasse sõbrasse. Tahaksin praegu armuvalust nutta...
Foto: Krists Luhaers/Unsplash

Naisteka foorumis küsib nõu üks abielus eestlanna, kes sai kinnituse, et on armunud oma heasse sõbrasse, kes on samuti ise abielus. Nõutu naine ei tea, mida teha.

“Koos olen abikaasaga olnud pikalt, paar aastat abielus. Täna sain kinnitust sellele, et olen armunud oma heasse sõbrasse. Saime üle hulga aja korraks kokku ja ma oleks tahtnud teda pikalt kallistada ja lihtsalt käest hoida.

Suhtleme aktiivsemalt mõnda aega ja ta on saatnud mulle üheselt mõistetava sisuga sõnumeid, mille peale mu süda rinnust välja tahab hüpata, liblikad kõhus lendavad. Sõber on samuti abielus. Kokku saades kõndisime külg-külje kõrval ja ma oleksin tahtnud tema embuses olla. Ta küsis mult konkreetselt, et noh, oled õnnelikus abielus, mille peale pomisesin ei teagi miks, “jah”.

Mis on õnnelik abielu? Mida teha? Ma ei saa teda oma peast välja, mõtlen, millal me jälle kokku saame, et ainult teda näha, tema häält kuulda, temaga koos olla. Kas on sarnaseid kogemusi kellelgi? Tahaksin praegu armuvalust nutta, söögiisu ka pole enam.”