Cosmo soovitab olla valvas: ka eriti konarlik suhte algus võib viia tõelise armastuseni


Cosmo soovitab olla valvas: ka eriti konarlik suhte algus võib viia tõelise armastuseni
MorgueFile. Pilt on illustratiivne

COSMOPOLITAN: Meil kõigil on olnud deite, mis ei läinud just... eriti sujuvalt, nii et pärast mõtled: “Tore, et see läbi sai!” ja lippad sõbrannadele kõigest rääkima. Kuid ole valvas. Vahel võivad ka kõige imelikumad algused õnneliku lõpuni viia.

Loe ja vaata uuenenud Cosmo detsembrinumbrist:
• Cosmo kaanestaar: Carrie Underwood
• Cosmo muusa: Merimell
• Kuu kompu: Jüri Pootsmann
• Suur kingigiid
• Ilus elu läbi filtri
• Boonus lemmikloomast
• Outfit’id pidudehooajaks
• Kõige õnnelikum aeg aastast. Kas ikka on?

“Mul oli Instagramis veider jälgija — tüüp like’is ja kommenteeris igat mu pilti. Enamjaolt kirjutas ta, et olen ilus, vahel tuli tema sulest aga mõni eriti piinlik nali. Kohati postitasin ka oma töö kohta — tegelen kirjutamisega — ja ta rõhutas näiteks mu kirjavigu avalikus foorumis, kus kommentaare nägi ka mu boss. See polnud okei.

Mees häiris mind kohutavalt, kuid sellele vaatamata tundus ta üsna ohutu, sest tema enda sotsiaalmeedia postitused olid ta koerast, arvutimängudest või tennisest. Seega üritasin teda lihtsalt ignoreerida.

Ühel pärastlõunal — kaks aastat pärast seda, kui ta mind jälgima hakkas — laadisin üles pildi teetassist ja kirjutasin, et tunnen end üksildaselt. Varsti pärast seda saatis ta mulle Facebooki-sõnumi ja küsis, kas kõik on korras ning ehk tahaksin teha ühe dringi? Olin nõus, sest mõtlesin, mida mul ikka kaotada on — äkki lõpetab ta siis minu kiusamise?

Seotud lood:

Kohe kindlasti ma ei uskunud, et saan kokku lahke, aruka ja ülivaimuka kutiga, kellega tundsin kohest tõmmet. Õhtu lõpuks selgus ka, et ta on imeline suudleja. Kas see mees — keda kutsusime sõbrannaga Insta-stalkeriks — võib osutuda inimeseks, kellesse armun?

Nii läkski. Oleme nüüdseks pea 10 kuud koos olnud. Meie imelik tutvus on viinud tugeva ja õnneliku suhteni ning ma ei suuda siiani uskuda, et olen sellesse sotsiaalmeedianohikusse kõrvuni armunud.” – RIIN, 26

Loe edasi detsembrikuu Cosmopolitanist...